fbpx
X

News & Publications

NIAC Logo
February 1, 2023

NIAC Dismisses latest Free Beacon smear

یک رسانه بی‌اعتبار جناح راست و محافظه‌کار آمریکایی به نام واشنگتن فری بیکن٬ مقاله‌ای منتشر کرده و در آن ادعا کرده که عملکرد نایاک و باقی نهاد‌های حامی صلح مانند جی-استریت نامناسب است. این رسانه همچنین گفته که نهادهای مردمی مثل ما توانایی ندارند که از سیاست‌های علیه جنگ افروزی حمایت کنند و نمی‌توانند در کنار مردم ایران برای حمایت از حق تعیین سرنوشت آنها بایستند.

رسانه فری بیکن حمایت مالی خود را از طریق پال سینگر، میلیاردر آمریکایی، دریافت می‌کند. جالب اینکه‌ پال سینگر نهادهای راست‌گرای افراطی دیگری مانند اِی‌پَک (کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل) و اِف‌دی‌دی (بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها) را نیز حمایت مالی می‌کند. پال سینگر همچنین عضو شبکه‌های راست افراطی با گرایش‌های جنگ‌ طلبانه است که سالهاست صدای بلندی در حمایت از حمله نظامی و اعمال تحریم‌های فلج‌کننده و ضد انسانی علیه مردم ایران است.

این گروه‌های افراطی مدتهاست که نقشه سوء‌استفاده و بهره برداری از اعتراضات مردمی در ایران و مطالبات آنها برای آزادی و کرامت انسانی را در سر پرورانده‌‌اند. از جمله نقشه‌‌های آنها از بین بردن نایاک و‌ باقی نهاد‌های حامی صلح در این صحنه است که راه را برای خود و اهداف جنگ‌ طلبانه‌شان باز کنند.

سازمان نایاک به هیچ‌ وجه دست از فعالیت‌های صلح‌طلبانه خویش نمی‌کشد و همواره از دموکراسی حمایت میکند. چه این مبارزه در ایران برای حق تعیین سرنوشت مردم باشد و چه در خانه خویش، در ایالات متحده، برای حفظ دموکراسی و حقوق شهروندی. ما٬ نه مانند مخالفانمان در کنارمان حامیان مالی میلیاردر داریم و نه پشتوانه کشورهای دیگر را. ولی ما صداقت و‌حقیقت را پیشه کرده‌ایم و‌ در این مبارزه پیروز خواهیم شد.

###

Back to top